Velosipēdi

Romet - uzticami velosipēdi visai ģimenei!


Arī Tu vari atstāt zaļākas pēdas nakotnē un  baudīt aktīvu dzīvesveidu kopā ar mums! Velobraukšanas fanu ar katru gadu kļūst arvien vairāk, viņi iekaro ielas, ceļus un celiņus, jo braukt ar velosipēdu ir ne tikai lieliski un videi draudzīgi, bet arī veselīgi!

 

Pie mums  pieejami velosipēdu ražotāja Romet uzticamie velosipēdi! Tagad esam papildinājuši mūsu klāstu ar dip dapiem mazajiem, mtb un bmx ekstrēmajiem! Tu varēsi piemeklēt savām vajadzībām atbilstošu velosipēdu no vairāk nekā 200 dažādiem velosipēdu modeļiem.

Kā arī uz vietas atrodami dažādi velo aksesuāri un velo detaļas. Pieejami gan bērnu velo, gan pusaudžu velo, gan arī pieaugušo velo - pilsētas velosipēdi, kalnu velosipēdi, tūrisma velosipēdi un arī šobrīd aktuālie - elektro velosipēdi. 


Velosipēdus vari iegādāties mūsu velosipēdu nodaļā Jelgavā, Katoļu ielā 7 vai internetveikalā!


ROMET – tā ir vienu no slavenākajiem velosipēdu ražotājiem Eiropā. Ražotāja mērķis ir nodrošināt lietotājam ne tikai izdevīgo cenu, bet arī velosipēdu kvalitāti. Visi ROMET velosipēdi tiek ražoti Polijā un tas ražotājam sniedz iespēju rūpīgi pārraudzīt visu ražošanas procesu un kontrolēt kvalitāti.


"Mums ir bijis plāns gadiem ilgi. Mūsu mērķis ir, lai Polijā radītie velosipēdi būtu saistīti ar kvalitāti, mūsdienīgumu un uzticamību. Mēs izgatavojam mūsu velosipēdu rāmjus robotizētā rūpnīcā, kurā tiek izmantotas jaunākās globālās tehnoloģijas. Mēs apvienojam progresīvo ražošanas procesu ar stingriem virtuālajiem testiem laboratorijā un uz lauka. No prototipa datora ekrānā līdz lāzermetināšanai un alumīnija griešanai - mēs kontrolējam katru soli. Pateicoties tam, mēs varam piešķirt mūža garantiju jūsu Romet velosipēda rāmim." - ROMET


Mēs "Kanclers" lepojamies ar to, ka esam oficiālais Romet velosipēdu pārstāvis Latvijā! Sazinies ar mums!

 


Modelis: BMX_mankind
BMX MANKIND NXS ir pielāgots efektīvu triku, lēcienu un gaisa triku veikšanai. Stūre ir izgatavota no ļoti izturīga CR-MO tērauda, kas lieliski absorbē vibrācijas pēc nosēšanās. Ģeometrija ļauj ieņemt ērtas pozīcijas un droši vadīt velosipēdu gan uz zemes, gan gaisā...
485,00€
Bez nodokļa:400,83€
Modelis: R015029_15S
Šis ir pilnvērtīgs kalnu velosipēds, kas paredzēts visiem tiem, kas vēlas braukt laukā, bet īpaši interesējas par ērtu stāvokli. Stingrs un pret bojājumiem izturīga konstrukcija. Īpaši izstrādāta ģeometrija ļauj saglabāt ērtu, vertikālu stāvokli, kas šim nolūkam velosipēdos ir reti sastopams. Šis ir..
299,00€
Bez nodokļa:247,11€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 154 (Kopā lapu - 13)