Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Atsauksmes

5/5 14 atsauksmes

Natālija publicēts 14/11/2018
Natālija

Большая благодарность и признательность сотрудникам магазина. Товар поступил в Ригу быстро,соответствует описанию. Был приложен подарочек - приятно!

Aivars ratiņos. publicēts 28/09/2018
Aivars ratiņos.

Jauki un atsaucīgi pārdevēji.

Kristīne L. publicēts 04/06/2018
Kristīne L.

4.06.2018. Gribēju izteikt lielu pateicību šīs maiņas pārdevējiem- konsultantiem riteņu nodaļā (diviem puišiem)! Nopirku riteni dēlam un sev tieši Kanclera namā, jo šeit esošie pārdevēji mani apkalpoja kā karalieni. Palīdzot izvēlēties mums atbilstošos riteņus, ieteica atbilstošus un piemērotus "aksesuārus" (groziņu ritenim, ķiveri, riepu pumpi, slēdzenes) visu paši samontēja klāt, pielāgoja sēdekļu augstumus, (paši pieteicās) ieteica pareizākos risinājumus riteņu lietošanā (gan no drošības viedokļa, gan uzturēšanā).... Mani nekad Kanclera nams nav pievīlis apkalpošanas ziņā, bet šodienas pirkums, un šodienas pieredze šajos lielajos pirkumos- man sniedza patiesu prieku. Pat pēc pirkuma veikšanas - puiši laipni pieteicās nonest braucamrīkus. Vnk ideāli, zelta gabali jums tur strādā! Ļoti vēlos, lai šī atsauksme ietekmētu šo jauko darbinieku novērtēšanā- jo viņi ir savā vietā viennozīmīgi! Liels paldies par tik jauku iepirkšanās pieredzi! Ja kaut kas ir nepieciešams riteņu sakarā- visu var atrast Kanclera namā, ja būs šaubas vai jautājumi- šeit strādā profesionāļi- par to esmu pārliecināta! Paldies liels, un lai jums labi klājas!

Baiba publicēts 22/12/2017
Baiba

Sveiciens visiem Kanclera darbiniekiem, bet īpaši Jelgavā, Pasta ielas darbiniecei,- smaidošai gaišmatei Līgai. Gribu izteikt sirsnīgu paldies viņai,ka šajā steidzīgajā Ziemassvētku laikā viņa ar savu sirsnīgo smaidu un mieru man palīdzēja atrast īstās lietas pārpilnā veikalā, ko vēlāk arī ar prieku iegādājos!!! Izrādās arī pie Jums strādā eņģeļi!!! Sargiet tādus darbiniekus!!!

Rāda no 1 līdz 4 kopā 14 (Kopā lapu - 4)
Rakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML netiek tulkots!