Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Atsauksmes

5/5 15 atsauksmes

Natālija publicēts 19/12/2018
Natālija

Шикарный интернет-магазин. Выражаю особую благодарность администратору интернет-магазина Синдии Диена, за высокий профессионализм и чуткое понимание клиентов.

Natālija publicēts 14/11/2018
Natālija

Большая благодарность и признательность сотрудникам магазина. Товар поступил в Ригу быстро,соответствует описанию. Был приложен подарочек - приятно!

Aivars ratiņos. publicēts 28/09/2018
Aivars ratiņos.

Jauki un atsaucīgi pārdevēji.

Kristīne L. publicēts 04/06/2018
Kristīne L.

4.06.2018. Gribēju izteikt lielu pateicību šīs maiņas pārdevējiem- konsultantiem riteņu nodaļā (diviem puišiem)! Nopirku riteni dēlam un sev tieši Kanclera namā, jo šeit esošie pārdevēji mani apkalpoja kā karalieni. Palīdzot izvēlēties mums atbilstošos riteņus, ieteica atbilstošus un piemērotus "aksesuārus" (groziņu ritenim, ķiveri, riepu pumpi, slēdzenes) visu paši samontēja klāt, pielāgoja sēdekļu augstumus, (paši pieteicās) ieteica pareizākos risinājumus riteņu lietošanā (gan no drošības viedokļa, gan uzturēšanā).... Mani nekad Kanclera nams nav pievīlis apkalpošanas ziņā, bet šodienas pirkums, un šodienas pieredze šajos lielajos pirkumos- man sniedza patiesu prieku. Pat pēc pirkuma veikšanas - puiši laipni pieteicās nonest braucamrīkus. Vnk ideāli, zelta gabali jums tur strādā! Ļoti vēlos, lai šī atsauksme ietekmētu šo jauko darbinieku novērtēšanā- jo viņi ir savā vietā viennozīmīgi! Liels paldies par tik jauku iepirkšanās pieredzi! Ja kaut kas ir nepieciešams riteņu sakarā- visu var atrast Kanclera namā, ja būs šaubas vai jautājumi- šeit strādā profesionāļi- par to esmu pārliecināta! Paldies liels, un lai jums labi klājas!

Rāda no 1 līdz 4 kopā 15 (Kopā lapu - 4)
Rakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML netiek tulkots!