Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Atsauksmes

5/5 12 atsauksmes

Kristīne L. publicēts 04/06/2018
Kristīne L.

4.06.2018. Gribēju izteikt lielu pateicību šīs maiņas pārdevējiem- konsultantiem riteņu nodaļā (diviem puišiem)! Nopirku riteni dēlam un sev tieši Kanclera namā, jo šeit esošie pārdevēji mani apkalpoja kā karalieni. Palīdzot izvēlēties mums atbilstošos riteņus, ieteica atbilstošus un piemērotus "aksesuārus" (groziņu ritenim, ķiveri, riepu pumpi, slēdzenes) visu paši samontēja klāt, pielāgoja sēdekļu augstumus, (paši pieteicās) ieteica pareizākos risinājumus riteņu lietošanā (gan no drošības viedokļa, gan uzturēšanā).... Mani nekad Kanclera nams nav pievīlis apkalpošanas ziņā, bet šodienas pirkums, un šodienas pieredze šajos lielajos pirkumos- man sniedza patiesu prieku. Pat pēc pirkuma veikšanas - puiši laipni pieteicās nonest braucamrīkus. Vnk ideāli, zelta gabali jums tur strādā! Ļoti vēlos, lai šī atsauksme ietekmētu šo jauko darbinieku novērtēšanā- jo viņi ir savā vietā viennozīmīgi! Liels paldies par tik jauku iepirkšanās pieredzi! Ja kaut kas ir nepieciešams riteņu sakarā- visu var atrast Kanclera namā, ja būs šaubas vai jautājumi- šeit strādā profesionāļi- par to esmu pārliecināta! Paldies liels, un lai jums labi klājas!

Baiba publicēts 22/12/2017
Baiba

Sveiciens visiem Kanclera darbiniekiem, bet īpaši Jelgavā, Pasta ielas darbiniecei,- smaidošai gaišmatei Līgai. Gribu izteikt sirsnīgu paldies viņai,ka šajā steidzīgajā Ziemassvētku laikā viņa ar savu sirsnīgo smaidu un mieru man palīdzēja atrast īstās lietas pārpilnā veikalā, ko vēlāk arī ar prieku iegādājos!!! Izrādās arī pie Jums strādā eņģeļi!!! Sargiet tādus darbiniekus!!!

Inga Terluka publicēts 29/08/2017
Inga Terluka

Jaukas, izspalidzigas pardevejas, vnm izspalidz,parāda visu ko mekleju,iesaka:) paldies:)

Sindija Ancēna publicēts 12/06/2017
Sindija Ancēna

Ir patīkami ieet veikalā, kurā pārdevēja tevi pārķer un ir gatava ar visām četrām mesties Tev palīgā un atrast visu vajadzīgo, vēl patīkamāk ir tad ja viņa saprot par ko Tu runā, un arī tad ja nesaprot ir gatava tevi uzklausīt un uzzināt kaut ko jaunu, lai varētu pilnveidot gan sevi, gan veikala sortimentu. Mans mīļākais veikals noteikti ir Kanclera nams, jo tur var sagrabināt gandrīz pilnīgi visu kas ir vajadzīgs.

Rāda no 1 līdz 4 kopā 12 (Kopā lapu - 3)
Rakstīt atsauksmi
Piezīme: HTML netiek tulkots!