Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Kancleriešu ekskursija uz Tartu

Posted by administrators 26.04.2019 0 Komentārs(-i)

 

Vēl nebija paguvusi uzaust saulīte Otro Lieldienu rītā, kā Kanclera NAMA ceļotāji uzsāka tālo ceļu uz Tartu, Igaunijā. Brauciens izdevās ļoti ģimenisks, jo mūsu priekšnieciņi parūpējās, lai arī mazākajiem kancleriešu saimes pārstāvjiem galamērķis būtu aizraujošu piedzīvojumu piepildīts. 
AHHA zinātnes centrā viss draudzīgais pulciņš sabira kā mazas skudras - kur nu kurais, jo daudzie ekspozīcijas elementi vilināt vilināja ne tikai mazos, bet arī lielos. Planetārijā izzinājām kosmosa noslēpumus, lai beigās secinātu - cik labi ir mūsu zemītē!
Dienas otrā pusē kanclerieši sadalījās divās grupās - pilsētas vērotāji un ūdens prieku cienītāji. Nav šaubu, ka otrais izklaides variants īpaši tīkams bija bērnu bariņam un, lai saskaitītu mazos peldētājus, bija nepieciešami vairāki piegājieni, jo sajūsma par gaidāmo pasācienu, apvienojoties ar bērnu nemitīgo kustību, lika skaitīt vēl un vēl, kas vēl vairāk uzjautrināja visus klātesošos. 
Mājupceļš šoreiz izdevās neierasti kluss, jo garās pastaigas un ūdens atrakcijas bija mazākos dalībniekus pilnīgi izlādējušas, savukārt lielākie braucēji varēja vēl apcerēt dienā piedzīvot, vērojot krāšņu Igaunijas saulrietu.

Paldies kolēģiem un viņu ģimenēm par jauku kopā pavadītu laiku. Jo īpaši sirsnīgi pateicamies mūsu gādīgajiem vadītājiem - Ilva Mieze un Edmunds Barkāns par rūpēm un darbinieku lutināšanu tik jaukā veidā! Vairāk bilžu var apskatīties mūsu Facebook lapā

Jūsu Kanclers
www.kanclers.lv

 

Komentēt