Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Pasniedz roku ķepai 2019

Posted by administrators 28.02.2019 0 Komentārs(-i) Kanclera jaunumi,

Mīļās, labās sirdis!
Mums ir neizsakāmi milzīgs prieks un aizkustinājums par šo labestību, ko esat izrādījuši mēneša garumā, atsaucoties akcijas "Pasniedz roku ķepai" aicinājumam!
Ja iepriekšējos gados ļoti priecājāmies par saziedotās pārtikas kilogramu desmitiem un pāris sainīšiem dažādu sedziņu, lupatiņu, tad šogad saziedotā barība ir pārsniegusi kilogramu simtus, šogad vairs nebija dažas kastes ar lupatiņām un segām - tās bija desmitiem lielās kastes un maisi. Un simtiem atsaucīgu līdzcilvēku!
No maza aicinājuma sociālajos tīklos tas pārauga par milzīgu labdarības kustību mēneša garumā! Paldies visām privātpersonām, uzņēmējiem, izglītības iestādēm, kas atsaucās un palīdzēja sasildīt Jelgavas LLU VMF Mazo Dzīvnieku Patversme un DZAB ''Ķepu-ķepā'' rejošu un ņaudošu astaiņu ķepu simtus un sarūpēja viņiem karalisku maltīti. Patiesi priecājamies par izglītības iestādēm, kas šo aicinājumu izplatīja savu audzēkņu un viņu vecāku vidū, kā piemēram, Jelgavas PII "Vārpiņa" izveidoja grupiņās ziedojumu kastes, kā arī deva otru dzīvi iestādei vairs nevajadzīgajām mantām - kopumā savācot 12 lielas kastes ar ziedojumiem, Līvbērzes vidusskolas audzēkņiem akcija kļuvusi par ikgadēju aktivitāti, šogad palīdzēt pievienojās arī kaimiņu novadu izglītības iestādes - @Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža. Paldies arī steidzīgajiem, kas atstāja naudiņu ar norādi - nopirkt pārtiku dzīvniekiem. Jūsu naudiņa pārvērtās par sātīgu maltīti ķepaiņiem!
Mēs varētu turpināt daudz un dikti ar pateicības vārdiem, bet visu neizteikt -, pateicība, ko izjūtam paši un mīlestība, ko ar Jūsu ziedojumiem saņēma ķepaiņi, lai nes Jūsu mājās pārticību, saticību un mieru! Jo tikai dotot, mēs paši visvairāk iegūstam! PALDIES!

Jūsu Kanclers
www.kanclers.lv

Komentēt