Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Sasildīsim pašus mazākos 2019

Posted by administrators 28.02.2019 0 Komentārs(-i) Kanclera jaunumi,

 

 
Kanclera NAMS ar prieku un sirsnību izsludina ikgadējo labdarības akciju "Sasildīsim Latvijas pašus mazākos" 2019!
Pagājušā gada akcijā mēs paveicām daudz, bet noteikti šogad varam vēl vairāk!
Ja Tu vēlies sasildīt kādu priekšlaicīgi dzimušu mazulīti ar adītu vai tamborētu cepurīti, zeķītēm vai sedziņu, ielūkojies Sirds Siltuma Darbnīcas interneta mājas lapā – www.sirdssiltumadarbnica.lv, lai apskatītu adījumu shēmas un vajadzīgos izmēriņus. Ja Tava sirdslieta ir tamborētas rotaļlietas, tad pirms laika dzimušajiem mazulīšiem vispiemērotāki ir astoņkājīši, kuru ķepiņas mazuļi uztver kā nabassaiti un gūst mierinājumu, tiem pieķeroties. (Arī astoņkājīšu adījuma shēmu skatieswww.sirdssiltumadarbnica.lv). 

Gatavos rokdarbus vai dziju ziedojumiem vari nogādāt mūsu veikalā – Jelgavā, Katoļu ielā 7 un Pasta ielā 51/7 no 21.02. - 24.03.2019;
savukārt mēs apņemamies ziedojumus nosūtīt Sirds Siltuma Darbnīcai.

Viena mazulīša sasildīšanai ar zeķītēm un cepurīti nepieciešams tikai apmēram 25 grami dzijas, bet vienai sedziņai ap 300- 400 g dzijas. Derēs jebkura dzija, kuras sastāvā ir vismaz 50 % vilnas. 

Sirds Siltuma Darbnīca ir labdarības biedrība, kas palīdz ar adījumiem, tamborējumiem un šūtiem izstrādājumiem pašiem, pašiem mazākajiem bērniņiem Latvijā visa gada garumā. 

Sasildīsim mūsu mazulīšus!

Komentēt