Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Bērnudārzu zīmējumu konkurss 2019

Posted by administrators 28.02.2019 1 Komentārs(-i) Kanclera jaunumi,

Kaut arī aiz loga ziema cīnās ar pavasari, brīžiem mūs pārsteidzot ar sniega vērpetēm un jau nākamajā mirklī zibsnījot ar zaļiem zāles asniem mauriņā, nenoliedzami ir jūtams, ka gads virzās uz gaišo pusi un sirsniņai kārojas vairāk gaismas, vairāk prieka. Taču šādas sajūtas var radīt ne tikai pavasara saulītes stari - to spēj paveikt arī labākais draugs. Jautri kopā būšanas mirkļi ar kaimiņu bērnu, "klasīšu" izlēkāšana ar māsu pagalmā, vasaras vakaru peldes ar vectētiņu laukos, varbūt tā ir pārdomu pilna skatīšanās suņuka acīs, kādam brūnais plīša lācītis ir kļuvis par visu noslēpumu glabātāju, bet skaidrs ir viens - katram ik pa laikam vajadzīga labākā drauga klātbūtne. 

Tāpēc 2019. gada Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu zīmējumu konkursā aicināsim audzēkņus radoši attēlot savu labāko draugu! 

Zīmējumu konkursa "Mans labākais draugs" darbiņus gaidīsim līdz 10.03.2019. mūsu T/c Kanclera NAMS veikalos Katoļu ielā 7 un Pasta ielā 51/7, Jelgavā.

Konkursa nolikums ir izsūtīts pirmsskolas iestāžu vadītājiem elektroniskajā pastkastītē. 

Balsošana par darbiem notiek uz vietas veikalos: T/c Kanclera NAMS veikalos Katoļu ielā 7 un Pasta ielā 51/7, Jelgavā.

Un interneta balsojums: www.facebook.com/kanclers   un www.draugiem.lv/kanclers

Balsojums tiek pieņemts no 15.03. - 12.04.2019. 


Lai radoša un draudzīga darbošanās!
Jūsu Kanclers
www.kanclers.lv

1 Komentārs(-i)

Baiba:
06.03.2019, 01:28:45 PM
Atbildēt

Kā varu pievienot pirmsskolas konkursa darbiņu?

Komentēt