Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Pasniedz roku ķepai!

Posted by administrators 17.01.2019 0 Komentārs(-i) Kanclera jaunumi,

"Neveiksmīga Ziemassvētku dāvana",
"Nav īstais izmērs, lai nēsātu somiņā",
"Par daudz rej un rij", "Pārāk aktīvs", "Grauž mantas", "Prasa pārāk daudz rūpes un uzmanību" - tie ir tikai daži iemesli, kas esot pietiekami, lai cilvēks nodotu mazo ķepaini, sāpinātu mazo sirsniņu, izmetot viņu ceļa malā, lai piesietu aukstumā pie ķēdes vai, labākajā gadījumā, atdotu patversmei. Mēs nevaram izglābt visus ķepaiņus no bezatbildīgiem saimniekiem, bet mēs varam vismaz daļai pasniegt palīdzīgu roku, padarot vinu esamību patversmē siltāku, garšīgāku un cilvēcīgāku. 

Kanclera NAMS aicina pārbaudīt mājās esošo birstošos pārtikas krājumus (makaroni, rīsi, putraimi u.t.t) - varbūt kādai paciņai jau tuvojas derīguma termiņa beigas un tā vēl ir pietiekoši laba, lai kļūtu par izsalkuša četrkājaina drauga maltīti.
Šī ir lieliska iespēja ar godu tikt vaļā no veciem matračiem, segām, spilveniem un savu laiku nokalpojušām ziemas drēbēm (jābūt tīrām). Ķepaiņi būs neizsakāmi pateicīgi arī par specializētu suņu un kaķu barību, kas piepildīs puncīti un sildīs aukstajā laikā.

Kad visi krājumi ir atrasti, savākti, tad nesiet tos uz “Kanclera NAMS” veikaliem - Jelgavā, Katoļu ielā 7 vai Pasta ielā 51/7.

Jūsu sūtījumus gaidīsim no 07.01. - 10.02.2019., 

lai pēc akcijas beigām varētu visu sarūpēto nogādāt dzīvnieku patversmē. Kā ierasts - atskaitīsimies gan par Jūsu devumu, gan arī visu labumu piegādi! 

Ja vēlies tomēr personīgi nogādāt savu paciņu kādā no Jelgavas vai Ozolnieku apkaimes dzīvnieku patversmēm, tad Tu vienmēr būsi mīļi gaidīts: 
Jelgavas LLU VMF Mazo Dzīvnieku Patversme :http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/vmfpatversme unDZAB ''Ķepu-ķepā'' : http://www.kepa.lv/, savukārt tie, kam ir vēlme un iespēja palīdzēt, bet nav laika sarūpēt paciņu, var ieripināt kādu eiro patversmju lapās norādītajos ziedojumu kontos. 

Ja sirds ilgojas un apstākļi ļauj, tad nepērc, bet adoptē kādu četrkājainu dzīves pabērnu, iegūstot uzticamāko draugu un sabiedroto!

Lai mums kopā izdodas padarīt ķepaiņus laimīgākus!

Jūsu Kanclera NAMS
www.kanclers.lv /

Komentēt