Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Par mums

Uzņēmuma misija:

Ar augsta līmeņa apkalpošanas palīdzību apmierināt juridisko un privātpersonu vajadzības pēc birojā un mājoklī ikdienā nepieciešamajām precēm, sākot no zīmuļa un beidzot ar sadzīves tehniku un mēbelēm.

  • Kancelejas preču veikala devīze ir: “Radoši ar Jums ikdienā un svētkos!”
  • Apģērbu veikala devīze: “Jauki apģērbi visai ģimenei!”
  • Mēbeļu nodaļas devīze: “Mājīgums kā sirdsmiers Jūsu mājoklī!”
  • Velosipēdu nodaļas devīze: “Dzīvojam arvien zaļāk!”

SIA “Kanclers” savu darbību sāka 2000.gada augustā veikalā Pasta ielā 51/5, Jelgavā, tirgojot kancelejas preces un iepakojamos materiālus.

2000.gada novembrī tiek noslēgts nomas līgums par telpām Lielajā ielā 18, Jelgavā. Šis solis ļāva strauji kāpināt uzņēmuma apgrozījumu un domāt par telpu iegādi īpašumā. Atbilstoši klientu vēlmēm tiek paplašināts veikalu “Kanclers” preču sortiments.

2001.gada jūnijā SIA “Kanclers” atver apģērbu veikalu “Kante” Pasta ielā 51/2, Jelgavā.

2002.gada augustā tiek noslēgts pirkuma līgums par telpām Lielajā ielā 18, Jelgavā.

2004.gada septembrī nomātās telpās TC “Rio” tiek atvērts veikals “Kanclers” Pērnavas ielā 4, Jelgavā.

2006.gada februārī firmas veikals “Kante” tika pārnests no īrētajām telpām Pasta ielā 51/2 uz īpašumā esošajām telpām Katoļu ielā 19, Jelgava.

2006.gada augustā SIA “Kanclers ” ir iegādājies 100% SIA “Laimdota” kapitāla daļas. Saskaņā ar SIA “Kanclers” un SIA “Laimdota” turpmāko attīstības stratēģiju, ar 2006.gada 1.novembri SIA “Laimdota” tirdzniecība tika pārnesta uz SIA “Kanclers”.

2007.gada decembrī tirdzniecības centrs „Laimdota” tiek pārdēvēts par „Kanclera NAMU” un ir pabeigta tirdzniecības centra pirmā un trešā stāva renovācija.

2009. gada augustā veikals „Kanclers” no īrētajām telpām Pasta ielā 51/5 140m2 platībā tiek pārcelts uz īpašumā esošajām telpām Pasta ielā 51/7 1000m2 platībā un tiek pārdēvēts par veikalu „Kanclera NAMS”, jo preču klāsts tiek papildināts ar mēbelēm un velosipēdiem.

2011. gada jūlijā veikals "Kanclers" no telpām Lielajā ielā 18 pārceļas uz "Kanclera NAMU" Katoļu ielā 7.

2013. gada februārī tiek atvērts interneta veikals "www.kanclers.lv", kurā tiek piedāvātas attīstošās rotaļlietas, hobijlietas un kancelejas preces, mēbeles un velosipēdi.

2015. gada 4. jūlijā SIA “Kanclers” svin savu 15. dzimšanas dienu!


2018. gada 13. februārī interneta veikals www.kanclers.lv svin savu 5. dzimšanas dienu!


2019. gada martā SIA “Kanclers” pārdod apģērbu veikalu “Kante” Pasta ielā 51/2, Jelgavā.


2022. gada 27. augustā "Kanclers" piedalās pēdējā Pienu paku regatē un iegūst galveno Grand Prix balvu!


2022. gada 24. novembrī "Kanclers" saņem balvu Gada balvu uzņēmējdarbībā nominācijā "Radošs uzņēmums." 


2023. gada 13. februārī interneta veikals "Kanclers" nosvin 10 gadu jubileju!


2023. gada 18. maijā Pie Kanclera NAMA, Katoļu ielā 7, tiek atklāt velo stacija, lai ikviens spētu salabot savu velosipēdu. 


2023. gada 1. augustā "Kanclers" atklāj Velo nomu. Ir iespēja iznomāt 3 dažādus velosipēdus ērtākai Jelgavas apskatei.


Šobrīd SIA “Kanclers” Jelgavā ir divas tirdzniecības vietas un interneta veikals (www.kanclers.lv), kur tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts: kancelejas preces, hobijlietas, attīstošās rotaļlietas, grāmatas, skolas piederumi un somas, apģērbi (visai ģimenei), velosipēdi, mēbeles, saimniecības preces un mazā sadzīves tehnika.


Mīļi gaidīti Kanclera NAMA veikalos!