Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Čaklo roku tirdziņš

Čaklo roku tirdziņš

Sadaļa „Čaklo roku tirdziņš” paredzēta pašdarinātu lietu pārdošanas sludinājumu ievietošanai. Sadaļā „Čaklo roku tirdziņš” tiks ievietoti tikai tie sludinājumi, kas atbilst kategorijai – pašdarinājumi. Kategorijā pašdarinājumi ietilpst visa veida pašu rokām gatavotas lietas. www.kanclers.lv administrācija nenosaka ierobežojumus pašdarināto lietu materiālu, izmēra vai pielietojuma ziņā, pašdarinājumu piemērus vari aplūkot šeit.

Kā ievietot sludinājumu?

Sludinājumu www.kanclers.lv sadaļā „Čaklo roku tirdziņš” vari ievietot bez maksas, sūtot sludinājuma tekstu un sludinājuma fotogrāfijas uz info@kanclers.lv. Administrācija izskatīs sludinājuma atbilstību sludinājuma ievietošanas noteikumiem, un, ja netiks konstatēti sludinājumu ievietošanas noteikumu pārkāpumi, Jūsu sludinājums 1 darba dienas laikā tiks ievietots www.kanclers.lv sadaļā „Čaklo roku tirdziņš”.

Iepazīstieties ar sludinājumu ievietošanas noteikumiem - sludinājumu ievietošanas noteikumi.


Līgas Veipas sludinājums


...tamborētas čībiņas pieaugušajiem no 20EUR, cenas atkarīgi no izmēra...
e-pasts: ligucis9999@inbox.lv, tālr. +371 25851380

                                 

Rolanda Frickausa sludinājumsPašdarināti auskari no pērlītēm. Cena 2,50EUR
Pašdarināti auskari. Cena 3,00EURTamborēti zīdaiņu zābaciņi (0 - 3 mēn.). Cena 3,00EUR, brūnie - 3,50EUR

Adīti jaundzimušo zābaciņi (3 - 6 mēn.). Cena 4,50EURTel. 22470049, e-pasts rolis1984@inbox.lvIntas Gludītes sludinājums


Tuvojas auksta ziema, tāpēc laiks parūpēties par savu un savu mīļo rokām un kājām. Piedāvāju ar rokām adītus dubultos cimdus ( cena 10-15 eiro atkarībā no izmēra un mustura sarežģītības) un adītas vai tamborētas zeķes (cena 7-12 eiro atkarībā no izmēra). Adu pēc pasūtījuma, bet daži pāri jau ir gatavi.

Tuvojoties aukstajai ziemai, siltumu un romantiku Jūsu mājā radīs orģināla svece. Katra ir vienā eksemplārā, un divu vienādu nav. Cena - mazajām 5 eiro, lielajām - 7. Gatavoju pēc pasūtījuma, izpildes laiks 3-5 dienas, bet var paveikties arī ātrāk.
Piedāvāju skaistas pērļotas krelles un auduma ziedus. Cena ziediem - 3 eiro, krellēm vidēji 13, atkarībā no biezuma. Gatavoju pēc pasūtījuma, nav divu vienādu. 


Gatavoju pērļotus maciņus telefonam vai dažādiem sīkumiem. Cena 13 eiro, izpildes laiks- 3-5 dienas. Iespējams arī pasūtīt rokassprādzes.
Zvaniet - 29522609 vai rakstiet uz intaglu@inbox.lv


Danas Daugules sludinājums

Piedāvāju kļavu lapu cepures! Tās būs gan kā lieliska galvassega, gan kā skaists Līgo dekors! 
Cepures pārdodu uz pasūtījuma, cena 5EUR, pasūtījumus var veikt sākot no 10. jūnija, bet gatavas tās būs sākot no 20. jūnija. Veicot pasūtījumu vēlams norādīt galvas apkārtmēru.
Pasūtījumu var veikt zvanot vai sūtot īziņu pa tālruni +37128305260, vai rakstot e-pastu uz danadaugule@inbox.lvVitas Siliņas sludinājums

Vēlos piedāvāt pašaustas aproces un kaklarotas. Tas ir smalks ar mīlestību gatavots roku darbs, kas darināts stellēs.

Par pamatu ir ņemti prievīšu un cimdu raksti, kuri tiek izausti ar pērlītēm. Tā tiek veidoti raksti ar mūsu senču spēka zīmēm. Raksts - tā ir katras vēstures un kultūras neatņemama sastāvdaļa un arī senie latvieši nav izņēmums. Tāpēc piedāvāju savus darbiņus, kurus var izmantot kā ikdienā nēsājamus aksesuārus.

Darbiņi tiek taisīti arī pēc pasūtījuma un pasūtītāja krāsām, aksesuāru cenas sākot no 15EUR, e-pasts saziņai: vitasilina@inbox.lvElvija Freiberga sludinājums

Pārdodu pašu adītas zeķes - roku darbs, zeķes adītas no vilnas un pusvilnas dzijas.

Vīriešu izmēri no 37-45. Zeķes ar strīpām no 6.50-12.00EUR, rakstainās zeķes no 9.00-17.00EUR

Sieviešu izmēri no 37-42. Zeķes ar strīpām no 6.50-8.50EUR, rakstainās zeķes no 9.00-12.00EUR

Bērnu izmēri no jaundzimušā līdz 37. izmēram. Zeķes ar strīpām no 3.00-6.50EUR, rakstainās zeķes pieejamas no 27.-37. izmēram, cena no 6.00-10.00EUR

Valnīši no 5.00-7.00EUR

e-pasts saziņai: elvijsf@inbox.lv,  mob. tel. 20331323"Daba veselībai" sludinājums

Piedāvājam iegādāties ap 40 veidu zāļu tēju, ārstniecības augu drogu! Pieņemam pasūtījumus arī Ziemassvētku dāvaniņām! Dāvājiet labāko, ko sniedz Latvijas daba!

Augu izcelsmes produktu pārstrāde mājas apstākļos reģistrēta Pārtikas un veterinārajā dienestā. Foto galerija un gadatirdziņu plāns http://facebook.com/zalutejas

Produkcijas sortiments, iepakojuma svars un cenas http://dabaveselibai.blogspot.com/p/iegadei-arstniecibas-augi-un-zalu-tejas.html

epasts saziņai: dabaveselibai@gmail.comVivitas Ūdres sludinājums

Esmu aizrāvusies ar rotaslietu izgatavošanu makramē tehnikā. Darinu krāsainas puķītes, lapiņas un mandalas, kas var tikt izmantotas kā kaklarotas, auskari, matu sprādzītes/lentītes vai piekariņi.

Darinājumos izmantoju vaskotas poliestera auklas, kas galarezultātam piešķir stingrumu un izturību. Ūdens šiem aksesuāriem nekaitē un krāsa nezaudē savu spilgtumu. Aksesuārus varu izgatavot dažādos izmēros un krāsu salikumos, ļaujot vaļu gan savai, gan jūsu fantāzijai! Sazināmies: udre.vivita@gmail.comAgijas Žurevskas sludinājums

Tamborēju uz pasūtījumu čībiņas un zābaciņus mazuļiem un jaundzimušajiem. Zābaciņiem un čībiņām īdz 10 cm 6EUR un garākām ķepiņām 7EUR un uz augšu. Var arī sarunāt lentītes ap galviņu un dūrainīšus mazuļiem.

Ar mani var sazināties zvanot 26237142, vai rakstot uz agijazurevska@gmail.com

Vairāk info: https://www.facebook.com/groups/712629698855991/Daigas Kūmas sludinājums

Ir cilvēki,kas apgalvo, ka kartiņu rakstīšana vairs nav modē! Bet ir patīkami,ja jubilārs vai jaunlaulātie saņem apsveikuma kartiņu, kas izgatavota tieši viņam. Divkārsš prieks gan jubilāram, gan dāvinātājam.

Romantiskas apsveikuma kartiņas, naudas kastītes, apsveikuma kartiņas kastītē, darinātas ar rokām un vienā eksemplārā, darbiņi neatkārtojas. Izpildes termiņš 2-3 dienas. Ir iespēja pasūtīt persionalizētas apsveikuma kartiņas (t.i. virsū var rakstīt jubilāra vārdu, jaunlaulāto iniciāļus). Aptuvenie izmēri kartiņām 14x18 cm, katītēm 16,5x12,5 cm. Cenas apsveikuma kartiņām 4.50EUR, naudas kastītēm un apsveikuma kartiņām kastītē 8.00EUR.

Ar mani var sazināties zvanot 29479951, vai rakstot uz e-pastu daigucis-kolibri@inbox.lv

Vairāk darbiņus var apskatīt šeit: http://www.draugiem.lv/daigaskartinas/

Lai jums visiem jauks noskaņojums, Daiga KūmaDanas Daugules sludinājumsSveiki! Esmu Dana Daugule un man ir 11 gadi. Zinu, ka daudziem naktīs rādās murgi, tapēc iesaku iegādāties sapņuķērāju!

Cena ir atkarīga no lieluma: 7-8 cm diametrā 0,50-0,60EUR, 11-12 cm diametrā 0,50-1,00EUR, 15-16 cm diametrā 1,00-1,50EUR, 19-20cm diametrā 1,50-2,00EUR, 23-24 cm diametrā 2,00-2,50EUR. Vēl cenu ietekmē tas vai pircējs sapņuķērāju vēlas ar pērlēm, spalvām vai bez, kā arī var izvēlēties sapņuķērāja krāsas.

Sapņuķērāji tiek gatavoti gan uz pasūtījumu, gan var saņemt ātrāk. Pasūtījumus var veikt zvanot +37129180115 vai rakstot uz danadaugule@inbox.lv


Daigas Andersones sludinājumsRotaļu zeķītes mazulim (7 EUR + piegāde). Ikviena māmiņa zin cik ļoti mazulim patīk knibināt savas kājiņas, lai šī nodarbe kļūtu krāsaināka piedāvāju adītas zeķītes ar dažādiem izgreznojumiem. Zeķītes būs lieliski piemērotas gan Jūsu mazulim, gan ejot ciemos uz raudzībām.

Piedāvāto zeķīšu klāsta papildinājumus var aplūkot saitā: http://www.draugiem.lv/user/691393/gallery/, zeķītes varu izgatavot arī pēc Jūsu personīgām vēlmēm, rakstot e-pastā: daigaandersone@inbox.lv vai zvanot: 26023228


Elenas Ohtinas sludinājums


Pēc pasūtījuma uztamborēšu Jūsu bērniem unikālas cepures un fotosessiju aksesuārus, kuri patiks gan mazajiem, gan arī pieaugušajiem. Piedāvājumā - Angry Birds, Minions, Hello Kitty, Minnie Mouse un vēl daudz citu tēlu. Pieņemu pasūtījumus arī ar Jūsu izvēlēto multeņu varoņu tēliem vai arī vienkārši stilizētām cepurēm.

Ir pieejami visi izmēri, sākot no jaundzimušā vecuma līdz pat pieaugušo izmēriem. Pasūtījuma izpildes laiks 1 - 2 dienas. Iespējama arī piegāde visā Latvijā (pasta izdevumi nav iekļauti cenā).

Pasūtījumus var veikt telefoniski 29866822 vai elektroniski kidunique@inbox.lv

Vairāk info un foto ir atrodami: www.draugiem.lv/kidunique/ un https://www.facebook.com/kidunique2013


 


Lailas Jansones sludinājums


Piedāvāju iegādāties manis gatavotas matu rotas. Tamborētas matu stīpiņas, ar tamborētiem ziediņiem, izšūtas ar pērlītēm. Pieejamas dažādās krāsās. Cena 4,00 Ls. Tamborēti ziediņi, izšūti ar pērlītēm vai podziņām, komplektā 2 gab. Cena par komplektu 1.50 Ls. Tamborētas matu gumijas - bumbuļi. Pieejami dažādās krāsās. Aptamborētas koka bumbiņas, vienas bumbiņas aptuvenais izmērs 18-20mm, komplektā 2 gab., cena par komplektu 2.00 Ls.

Vairāk info un bildes aplūkojamas rokdarbu lapā: http://www.draugiem.lv/pipii.lv/

Piegādes iespējas: Satiekoties Rīgā (Rīga, Dārzciems), par laiku un vietu vienojoties vai izmantojot Latvijas pasta vai pasta stacijas pakalpojumus. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Sūtu arī ārpus LV ar Latvijas Pasta starpniecību.

Ar mani var sazināties pa e-pastu: laila.jansone@balticom.lv, telefoniski: 26300515Jūlijas sludinājums

Pati veidoju rotas, 100% roku darbs. Katra detaļa tiek izveidota un pielikta atsevišķi. Materiāli tiek izmantoti dažādi - metāla detaļas, stikla pērles, viegls poliērmāls, "aukstais porcelāns" u.c.

Raksti: info@juliasjewelry.lv

Vairāk info: www.juliasjewelry.lvKetijas Meinartes sludinājums


Izgatavoju filcētas piespraudes/brošiņas, lakatus un šalles. Visi darbiņi tiek izgatavoti no 100% merino vilnas, 100% dabīgā zīda, zīda šķiedrām un citiem filcēšanā izmantojamiem izejmateriāliem. Visi gatavie filcējumi ir ļoti viegli un nav smagnēji, savukārt filcētās šalles piemērotas arī nēsāšanai vasarā. Cenas katram izstrādājumam individuālas.

Ar mani var sazināties rakstot uz epastu: ketijam@inbox.lv jeb ketijam@gmail.com , tālr.29242358

Papildus informācija par cenām pieejama šeit: http://www.meistardarbs.lv/veikals/16786999

Paldies un uz sadarbību - Ketija MeinarteIlzes Kluges sludinājums


Tamborēti zīdaiņu zābaciņi. Iespējams pasūtīt dažādās krāsās.

Cena Ls 4.00 + piegāde. Atrašanās vieta Rīga.

Kontaktinformācija: ilze.kluge@inbox.lv., tel. 26496643 ( Ilze)Ievas Skrastiņas sludinājums


"Divas Pekas" ir radītas pašiem mazākajiem ar visdziļāko sirds siltumu. Divu Peku tamborētie apavi ir elastīgi un ērti, oriģināli un silti. Lieliska dāvana! Divas pekas ir iespējams pagatavot tieši tādā izmērā, kādā nepieciešams, kā arī izvēlēties mīļāko vai vēlamo krāsu. Visiem apaviņiem ir viena cena - 5 Ls!

DIVAS PEKAS var iegādāties, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi: divaspekas@gmail.com

Sīkāka informācija un citi modeļi: http://www.divaspekas.wordpress.lvAgneses Dejus sludinājums


Sieviešu istabas čības. Cena: 36. - 37. izmērs 7,00LVL; 38. - 39. izmērs 8,00LVL; 40. - 41. izmērs 9,00LVL + piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt! Kods pasūtīšanai DC31

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259

Vairāk info: www.draugiem.lv/dejuscraftsAgneses Dejus sludinājums


Tamborēti bērnu zābaciņi. Izmēri: jaundzimušajam; 0 -3 mēn.; 3 - 6 mēn.; 6 - 12 mēn. Cena: jaundzimušajam un 0-3 mēn. izmērs 5,00 Ls; 3 - 6 mēn. un 6 - 12 mēn. izmērs 6,00Ls + piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Kods pasūtīšanai DC27

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259

Vairāk info: www.draugiem.lv/dejuscraftsAgneses Dejus sludinājums


Filca matu sprādze. Sprādzes garums 7,5 cm. Cena: 3.50Ls + piegāde.Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Kods pasūtīšanai DA34

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259

Vairāk info: www.draugiem.lv/dejuscrafts/Zojas Ņikitinas sludinājums


Vajag dāvanu uz Ziemassvētkiem, kāzām, dzimšanas dienu vai vienkarši vēlies ko nopirk sev? Piedāvāju stikla, koka u.c.  priekšmetu dekorēšanu (šampaniešu pudeles, sveces, lādītes u.c.) DEKUPĀŽAS tehnikā. Cenas katram izstrādājumam individuālas un pieejamas, atlaides pastāvīgajiem klientiem.

Kontaktinformācija: e-pasts:ocarovaska0208@inbox.lv, tel. 26139419, skatīt: http://fotki.lv/ru/zoja0208/619155/

Lai jums veicas! Zoja ŅIKITINA  Agneses Dejus sludinājums


Sieviešu cepure - cena: 6,00LVL+piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt! Kods pasūtīšanai DC26Tamborēta cepurīte zēniem - izmēri: 0-3 mēn.; 3-6 mēn.; 6-12 mēn.; 12-24 mēn.; 2-5 gadi; 6-10 gadi. Cena: Izmērs: 0-3 mēn. 3,00 LVL; 3-6 mēn. 3,00LVL; 6-12 mēn. 3,50 LVL; 12-24 mēn.; 2-5 gadi 4,00 LVL; 6-10 gadi. 4,50 LVL+ piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt! Kods pasūtīšanai DC28

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259Lindas sludinājums


Sveiciens Visiem. Piedāvāju dažas interesantas rotas no manas darbnīcas. Atrašanās vieta Ogre, bet mani var satikt arī Rīgā un Tukumā. Skaistas rotaslietas, kas papildinās Jūsu imidžu! Taisu auskarus, kaklarotas arī rotaslietu komplektus.

Vairāk informācijas: http://www.draugiem.lv/leonasmisterijas/, e-pasts: ailin25@inbox.lv,  mob.tel. 25879167

Paldies par uzmanību! LindaGundegas sludinājums


Sveiciens visiem interesentiem. Brīvajā laikā darinu rotas un aksesuārus, un šajā pirmssvētku laikā piedāvāju Jums iegādāties mīļas dāvaniņas par demokrātiskām cenām.   Atrašanās vieta: Jelgava, bet ir iespēja saņemt ar Latvijas Pasta (2.50Ls) vai Pasta Stacijas (2Ls) starpniecību visā Latvijā. Piedāvājumā jau gatavas rotas un aksesuāri, kā arī ir iespēja veikt individuālus pasūtījumus. Darinu: auskarus, kaklarotas, rokassprādzes, gredzenus, brošas piespraudes, kulonus, matu rotas, žabo, grāmatzīmes, brelokus u.c. Ir iespēja iegādāties arī dāvanu karti par Jūsu izvēlētu summu.

Vairāk informācijas: http://www.draugiem.lv/gundegasrotas/, http://pasakudarzs.blogspot.com/, Gundega.Sturite@gmail.com un 26100193 (LMT).

Paldies un uz sadarbību - GundegaAgneses Dejus sludinājums


Tamborēta meiteņu cepurīte. Izmēri: 0-3 mēn. 3,50 LVL; 3-6 mēn. 3,50 LVL; 6-12 mēn. 4,00 LVL; 12-24 mēn. 4,50 LVL; 2-5 gadi 5,00 LVL + piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Tamborēts komplekts meitenēm. Vecumam no 1 līdz 5 gadiem. Izmēri: 12 - 24 mēn. 9,00 LVL; 2 - 5 gadi 10,50 LVL + piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259


Tamborēta meiteņu cepurīte - kods pasūtīšanai DC23

Tamborēts komplekts meitenēm - kods pasūtīšanai DC24


Sintijas Petrikaites sludinājums


Diezgan ātri tuvojas Ziemassvētki un ir jāsāk domāt par dāvanām saviem mīļajiem. Šī ir ideāla dāvana jebkuram. Draugiem, radiem un paziņām. Miniatūras zeķītes un cimdiņi. Tiem klāt ir āķītis, tādēļ tos var izmantot kā piekariņus. Krāsas varat izvēlēties pēc savas gaumes, jo darbiņš ir orģinās un top pēc pasūtijuma, ņemot vērā pircēja vēlmes. :) *Cimdiņa izmērs ir apmēram - 6cm. *Zeķītes garums ir apmēram no 6 - 9cm. Viena šāda cimdiņa, vai zeķīšu pāra cena ir 1.50Ls.

Mob. tel. 26999688, e-pasts - sintijapetrikaite@inbox.lvMadaras Boldiševicas sludinājums


Jaunums Latvijā. Izgatavojam nevīstošus ziedu pušķus no īpaša polimērmāla. Katra ziedlapiņa izgatavota ar rokām. Iespējams arī pasūtīt. 100% roku darbs. Ziedi ir viegli un gaisīgi. Cenas katram izstrādājumam individuāli.

Adrese: Jelgava, Raiņa iela 19, šūšanas darbnīca

www.terpiesgaumigi.lv

www.draugiem.lv/ziedurotas

e-pasts: Mmadeira@inbox.lv, tel. 26846753, 63023304, Madara BoldiševicaAgneses Dejus sludinājums


Tamborēta meiteņu cepurīte. Izmēri: 0-3 mēn. 3,50 LVL; 3-6 mēn. 3,50 LVL; 6-12 mēn. 4,00 LVL; 12-24 mēn. 4,50 LVL; 2-5 gadi 5,00 LVL + piegāde. Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259Agneses Dejus sludinājums


Filca piespraude. To vari piespraust gan matos, gan pie somiņas, gan pie jostas, gan zābakiem :) Sprādzes garums 4,5 cm. Piespraude diametrā līdz 8 cm. Cena: 1,40Ls + piegāde.Tā veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259

www.draugiem.lv/dejuscrafts/Agneses Dejus sludinājums


Tamborētas čībiņas. Izmēri: jaundzimušais; 0-3 mēn.; 3-6 mēn.; 6-12 mēn. Cena: jaundzimušais un 0-3 mēn. 2,50 Ls; 3-6 mēn. un 6-12 mēn. izmērs 3,00 Ls + piegāde. Piegāde veidosies no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!

Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259Sandras Vilgertes sludinājums


Izgatavoju mīkstas rotaļlietas bērniem no 1,2 gv. Spilventiņš "Velc, pelīte saldu miegu". Pelei aste pagarināta, var ložņāt, bērniņs nodarbināts. Šūts no auduma, aste no ādas. Cena 3.50 ls. Iespējama piegāde pa pastu.

Ar cieņu Sandra Vilgerte, 27700268, TērveteAgneses Dejus sludinājums


Pasūtījuma cena veidojas no konkrētās preces cenas + piegādes cenas. Piegādes cena atkarīga no kopējā pasūtījuma izmaksām. Liepājā piegāde bez maksas. Par cita veida piegādi uz citām pilsētām varam sarunāt!
Raksti: dejuscrafts@gmail.com; zvani: 26442259
Pateicībā,
Agnese Dejus
Dejus crafts


Filca matu sprādze. Sprādzes garums 7,5 cm. Cena: 3,50Ls + piegāde.

Grāmatzīme no filca! Dažādas krāsas. Uzspraužamas uz lapu stūrīšiem. Cena: 0,25 Ls viena grāmatzīmīte + piegāde.


Mīļa dāvaniņa, kas liks par tevi atcerēties diezgan bieži - magnētiņš pie ledusskapja! Sirsniņas izgatavotas pa pārīšiem - viena tev, viena mīļajam cilvēkam. Cena: 0,80 Ls viena sirsniņa, 1,50 Ls divas Ls + piegāde.Filca krūžu vai glāžu paliktnīši palīdzēs tavam galdam izskatīties citādāk. Krāsaini jautri! Vai tik tā nebūs arī jauka dāvana? Paliktnīšus droši var mazgāt (ar rokām), jo tur viss ir šūts - nekas nav līmēts! Cena: 0,65Ls + piegāde.Filca matu sprādze. Sprādzes garums 7,5 cm. Cena: 3.50Ls + piegāde.

 
 

Ziemassvētku eglīšu rotājums - sirsniņa. Cena: 0,70 Ls viena sirsniņa + piegāde.

 
 

Filca piespraude. To vari piespraust gan matos, gan pie somiņas, gan pie jostas, gan zābakiem :)
Sprādzes garums 4,5 cm. Piespraude diametrā līdz 8 cm. Cena: 1,75Ls + piegāde.

 
 

Tamborētas meiteņu istabas čības. Izmēri 21.-22.; 23.-24.; 25.-26.; 27.-28. cena: 3,50 Ls 21.-22. izmēra cena 4,00 Ls; 23.-24. izmēra cena 4,50 Ls; 25.-26. izmēra cena 5,00Ls; 27.-28. izmēra cena 5,50 Ls+ piegāde.

 
 

Tamborētas čībiņas. Izmēri: jaundzimušajiem.; 0 -3 mēn.; 3 - 6 mēn.; 6 - 12 mēn. Cena: jaundzimušajiem un 0-3 mēn. izmērs 2,50 Ls; 3 - 6 mēn. un 6 - 12 mēn. izmērs 3,00Ls + piegāde.

 
 

Tamborēta cepurīte zēniem. Izmēri: 0-3 mēn.; 3-6 mēn.; 6-12 mēn.; 12-24 mēn.; 2-5 gadi; 6-10 gadi. Cena: Izmērs: 0-3 mēn. 3,00 LVL; 3-6 mēn. 3,00LVL; 6-12 mēn. 3,50 LVL; 12-24 mēn.; 2-5 gadi 4,00 LVL; 6-10 gadi. 4,50 LVL+ piegāde.
Tamborēta meiteņu cepurīte. Izmēri: 0-3 mēn. 3,50 LVL; 3-6 mēn. 3,50 LVL; 6-12 mēn. 4,00 LVL; 12-24 mēn. 4,50 LVL; 2-5 gadi 5,00 LVL + piegāde.