Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.kanclers.lv. Uzzināt vairāk!

Atteikuma tiesības

Kanclers.lv piedāvātās atteikuma tiesības un preces nodošana atpakaļ.

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt Kanclers.lv iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā, to nosaka Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12,pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207”Noteikumi par distances līgumu”

Būsim pateicīgi, ja Jūs jau pie preces saņemšanas pārliecināsities vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi parametri. Jums ir tiesības nepieņemt preci piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums.

 Ja Jūs vēlaties izmantot atteikuma tiesības, tad:

  • preci Jūs drīkstat pārbaudīt, bet ne lietot,
  • preces oriģinālajam iepakojumam jābūt saglabātam un nebojātam ( jāatver rūpīgi ar šķērēm), kā to nosaka PTAL 12.panta 6. daļa „patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību termiņā.”.

Izmantojot atteikuma tiesības Jums prece kopā ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem un garantijas talonu jānogādā Katoļu ielā 7, Jelgavā. Diemžēl atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta, kā to nosaka PTAL 12.panta 4.daļa. „Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam”.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu ilva@kanclers.lv vai pa 29123733.